Posts Tagged "İstanbul Aikido Kursları"

İstanbul Aikido Kursları Niçin Gerekli?

Günümüzde genç kuşağın en çok merak saldığı ve en çok öğrenmeye heves ettiği aktiviteler arasında oldukça geniş yer kaplayanlar şüphesiz ki savunma sporlarıdır. Bu tip sporları öğrenmek pek çok kişinin kendini daha güvende hissetmesini sağlayacaktır. Aslına bakıldığında bu düşünce pek de hatalı olmayacaktır. Çünkü savunma sporları olası bir tehlike anında kişinin kendini koruması için vardır.

Read More ›

İstanbul Aikido Kursları ve Aikido Sporunun Sorunları

Türk sporcusu aikido ile çok da uzak olmayan bir zamanda tanıştı Uzakdoğu’nun bu ismini hak eden savunma sporu yurdumuza girdiğinden beri de adından sıkça söz ettiren bir spor halini aldı. Bu gün İstanbul’un pek çok noktasında açılan İstanbul aikido kursları yurdun tamamına hitap eden bir karaktere büründü. Diğer yandan bu kursların açıldığı zamanlarda Türkiye’de bu […]

Read More ›

Şişli Aikido Kursları ve Eğitim Hizmeti

Şişli aikido kursumuz İstanbul’da az sayıdaki aikido merkezi arasında yer almaktadır. Aikido’nun eğitimine öncelik veren merkezlere ev sahipliği yapan Şişli bu kapsamda hazırlanan kurslar ve bu kursların içeriğiyle profesyonel bi hizmet sunmaktadır.

Read More ›

İstanbul Aikido Kursları ve Aikodo Felsefesi

İstanbul aikido kursları Türkiye’nin dört bir yanındaki aikido kurslarından çok daha ileri bir seviyede hizmet veren kurslardır. Burada bulunan aikido kursları gerek İstanbul’un yapısı gerekse de buraya duyulan uluslararası ilgi gereği çok sayıda yabancı çalıştırıcı ve çok sayıda öğrenci ile hizmet vermektedir.

Read More ›