Şişli Aikido Kursları Alanında Lider

Şişli İstanbul’un eski ve spor, sanat, kültür alanında gelişkin ilçelerden birisidir. Bu ilçe günümüzde çok sayıda aikido kursunu bünyesinde barındırmaktadır. Şişli aikido kursları İstanbul’un tamamında etkin bir biçimde faaliyet yürütmektedir. Bu gün bu ilçede İstanbul’un her yanından öğrenciler bulunmaktadır. Çünkü burası bir çok spor ve kültür etkinliğine ev sahibi yapan bir ilçedir. Bu kapsamda Şişli aikido kursları gibi kursların da sayısı ve etkinliği büyük bir hızla artmaktadır.

Aikido kursları temelde öğrencilerin kendileriyle ilişki kurması kapsamında eğitime başlar ve öğrenci kendini tanımaya, bedenine hakim olmaya başladıkça çevresiyle olan ilişkisi de değişmektedir. Bu eğitimin ileri aşamaları da kişinin bedenine hakim olması ve bedeniyle barışık bir yaşam sürmesidir. Bir çok aikido kursunun da temel felsefesi bu kapsamda şekillenir. Şişli aikido kursları da belli başlı ilkeler çerçevesinde ve tamamıyla bu kapsamda hizmet vermektedir.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarının büyük bir bölümüne Beyoğlu ilçesiyle birlikte spor sanat ve kültür hizmetleri sunan Şişli ilçesi birkaç semt ve ilçeyle birlikte İstanbul’u Türkiye’nin gözde sanat merkezleri arasına sokmaktadır. İstanbul’da bu anlamda sayılacak ilk beş ilçenin içine spor branşında Şişli kesinlikle katılmalıdır. Türkiye’de Şişli aikido kursları anlamında en başta sayılması gereken merkezler arasında bulunur. Bu yüzden de bu alanda haklı bir ünü olduğundan söz edilebilir.

Şişli aikido kursları ve bu kursların sıkı takipçileriyle oluşturulmuş platformlar yerli ve yabancı bir çok alanda yurdumuzu ve yerel spor değerlerimizi temsil etmektedir. Şişli gibi ilçeler sayesinde çok sayıda yetişmiş profesyonel sporcusuyla Türk aikido sporu hızla yükselmektedir.

Şişli Aikido Kursları İletişim: 0533 651 69 51 (Zühtü Akıllı Sensei)

Bir Yorum Yazn